Fogantyú - 160 mm - WMN79616000G7 - Ólom szürke - Zamak fém ötvözet - Egy méretben gyártott színes fém bútorfogantyú
Eredeti ár:
Az akció a készlet erejéig érvényes (0 db).
A szállítási költség a kosár menüpontban kerül kiszámításra.
GIUSTI -
Eredeti ár:
ÁTVÉTEL BOLTUNKBAN: INGYENES
CSOMAG AUTOMATA: 1 417 FT - TÓL
CSOMAGPONT: 1 684 FT - TÓL
KISZÁLLÍTÁS: 2 106 FT - TÓL
Gyártó
Származási ország
Olaszország
Szállítási idő
3 - 7 nap
Átvételi ponton megtekinthető
Felülete / színe
Ólom szürke N60P
Alapanyaga
Zamak fém ötvözet
Szerelési módja
Bútorajtón átmenő csavar
Csavar jár hozzá
Igen, metrikus fogantyúcsavar jár hozzá (M4)
Furattáv
160 mm
Méret
206 x 12 x 26 mm
Leírás
Jellemzői:
  • GIUSTI WMN79616000G7 modern fogantyú
  • Kellemes megfogni
  • Modern, letisztult megjelenés
  • Könnyű felszerelni
  • Felszerelése csavarozással
  • A bútor frontot át kell fúrni, ajánlott furatátmérő 4,5 - 5mm